Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Nagyon fontos! Van egy webolda...

Nagyon fontos! Van egy weboldal ahol valaki feltett egy képet a fejlécébe amin egy sztár van és nem ő készítette. Nem védi azt a képet szerzői jog?

Figyelt kérdés

2014. nov. 3. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Minden képet szerzői jog véd. Minden fotós, még amatőrként én is vízjelezem a képeimet. Szedettem is le idegen weblapról az ételfotómat.
2014. nov. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Írtam a csajnak és most fel akar jelenteni rágalmazásért mert hogy én nem ismerem a képekkel kapcsolatos jogokat. Annalyne McCord van a képen, könyörgöm!!! Azt a képet nem ő csinálta!
2014. nov. 3. 20:41
 3/7 anonim válasza:
Kedves kérdező, hallottál olyanról, hogy iStock, vagy Shutterstock? Előbb tájékozódj. Tiszta magyar mentalitás...
2014. nov. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az mi? Elmagyaráznád?
2014. nov. 3. 20:54
 5/7 anonim válasza:
Ahonnan megvehetsz bizonyos képeket. Kifizeted és használhatod. Persze nem mondom, hogy az a weboldal így csinálta, de nem tudhatod. :)
2014. nov. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Be tudja nekem bizonyítani hogy azt a képet megvette?
2014. nov. 3. 21:17
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel te nem vagy hatóság, nem kérheted számon. ÍGy aztán neked abszolút nem köteles bebizonyítani.
2014. nov. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!