Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Londonban nyitnék popcornos,...

Londonban nyitnék popcornos, vattacukros standot egy plázában. Mit tanácsolnátok?

Figyelt kérdés
gyakorlati tapasztalatok érdekelnének, kint vagyok, szétnáztem, stb. aki foglalkozott hasonlóval, vagy ismert ilyet, az írjon. köszi.
2014. nov. 9. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
nem itt keresgélnék
2014. nov. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Foglalkoztam vele. A popcorn nem nagy mutatvány.

A vattacukornál viszont páratartalomra nagyon oda kell figyelni, mert ha magas, akkor hamar összeesik. Ezért kint sokszor bezacskózzák, míg itthon ez nem elterjedt.

Ha csinálod, akkor ajánlom hogy csinálj nagyobbat, mert kint nagyon kicsiket adnak. Az anyagköltség nem sokkal több, viszont könnyen felhívod magadra a figyelmet az óriás candy flossal:)

Bérleti díj mennyi lenne kint?

2014. nov. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
üdv, egy zárt plázában gondoltam én is, mivel azok kilimatizáltak, gondolom, kevesebb a pára, mint az utcán. pályázatot kell beadni a plázába, mivel kicsi helyet foglalok, valószínű megengedik. egy 3szor 3-as stand heti 500 font, de én kb 1 nm-t foglalok, a pályázatkor mondják meg a várható árat. egy nagyon nagy forgalmú plázát néztünk ki. mennyiért adhatom szerinted? itt még nem láttam sehol. 3 méretre gondoltam, gyermek, felnőtt és pár, azaz óriási. te miért hagytad abba?
2014. nov. 13. 09:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Valamelyik plázában láttam kint, vattacukrot és popcornt is árult. Sajnos nem tudom már megmondani hogy melyikben. Viszont ő vagy 4 nm-en dolgozott.

Valamint a London Eye lábánál is volt egy amikor arra jártam, nála két méret volt, normál (ami nagyon kicsi volt egyébként) 1,5 font, a nagy pedig 2,5.

1 nm-en nem férsz el. Itthon a vásárokba mindig úgy számolták h 1 nm/gép + 1nm/dolgozó. Persze nem tudom ott hogy szokás. Jelenleg vendéglátással foglalkozom, azért hagytam abba.

2014. nov. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!