Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egyéni vállalkozáshoz való...

Egyéni vállalkozáshoz való papírok kitöltésében segítség mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Mennyit szokott kérni egy könyvelő azért, hogy egy egyéni vállalkozás indításához való papírok kitöltésében segít?

Okmányirodában nem segítenek ilyesmiben, igaz?


2010. jan. 27. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Már az egyéni vállalkozós cuccot elektronikusan kell rendezni. Töltsd le a nyomtatványt, a kitöltési útmutatót, és kezdd el kitölteni. Amiben nem vagy biztos, azt kérdezd meg a könyvelődtől.

Ha vállalkozásra adod a fejed, akkor az alap dolog, hogy egy ilyen nyomtatványt ki tudsz önállóan is tölteni, hidd el! Nem nehéz, csak "értően olvass", hogy mit kérdeznek.

Az adózási része a macerás, de abban meg segít a könyvelő.

2010. jan. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már letöltöttem az ÁNYK-t, elkezdtem kitölteni, de az adózási résznél elkadtam, és épp arra lennék kiváncsi, mennyibe kerülne az, hogy segít egy könyvelő kitölteni.
2010. jan. 27. 23:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Anyum könyvelő, és úgy tudom hogy ilyesmiért ő nem szokott pénzt kérni... Hozzátartozik az igazsághoz hogy tőle a saját vállalkozói kérnek segítséget.
2010. jan. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Melyik résznél akadtál el? Szívesen segítek így is.
2010. jan. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szia utolsó!


Ezeknél a kérdéseknél akadtam el:

[link]

[link]


Néhányat talál ki tudok tölteni, de ahogy végigfutottam rajta, a többségét nem értem.

Köszi.

2010. jan. 29. 13:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Bocsánat a kései válaszért.


Milyen tevékenységet fogsz végezni, és milyen várható bevételed lesz belőle?

2010. febr. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Semmi gond, privát üzi ment...
2010. febr. 1. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!