Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Érdemes nyitni hamburgeres bódét?

Érdemes nyitni hamburgeres bódét?

Figyelt kérdés

Mondjuk egy sétáló övezetnél, vagy valamilyen forgalmas helyen vasútállomás előtt.

Csak hamburgert lenne többféle ízben és hotdog.

Egy rendes nagy hamburgerért adnál 500 forintot? Hot dog 300 Ft??


2014. nov. 16. 17:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Talán adnék érte annyit (hotdogért 300-at biztos), bár inkább preferálom az 550-600 forintos gyrost (hasonló árkategória és szerintem jobb kaja).


Viszont ez még önmagában kevés, egy ilyen helynek megvan a költségvonzata. Korábban átvehettem volna egy forgalmas helyen lévő gyrosost, az 6 millió lett volna a bérleti jog + 350-es havi bérleti díj (állítólag havi 3 milliós bevétel, és nem vágtam bele mivel nem értek a vendéglátós dolgokhoz - azóta már elkelt), illetve hasonló kaliberű hely amiről beszélsz 400 fölötti havi bérleti díjú (az egyik ilyen helyen van egy más milyen típusú üzletem, és ott van egy kiadó hely annyiért, de olyat nem tarthatsz, amit a melletted lévő üzletek, tehát a hamburger + hotdog kilőve).

2014. nov. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!