Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Árulhatok egész csirkét,...

Kismukk32 kérdése:

Árulhatok egész csirkét, kacsát, tyúkot stb. egészben asztalról termelői piacon?

Figyelt kérdés
Baromfi boltom van. Szeretnék egy termelői piacon árulni heti egyszer,de csak asztalt tudnak biztosítani,hűtőpultot nem. Láttam már piacokon, hogy asztalról árultak szárnyast egyesével be csomagolva asztalról. Mit tudtok erről? Hogyan lehet ez,nekem még haccp-s papírt is vezetnem kell!
2014. nov. 19. 08:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is árulnak is húst a piacon,nyáron is, ha ingyen adnák sem kéne.
2014. nov. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

papír, számla és név nélkül, hogy egy esetleges ételmérgezés után, ha az illető túléli, ne tudjon feljelentést tenni.


Biztos nem vennék ilyen helyről semmit.

2014. nov. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A kérdés az volt,hogy hogyan lehetséges,nem az milyen veszélyekkel jár vagy ki venné meg,azzal én is tisztában vagyok.Pont azt kérdeztem,hogy amíg a húsboltoknak mindenre oda kell figyelni mint pl. hűtőhőmérséklet,jogszabályban előírt tisztítószer,cseppfertőzés védelem és még rengeteg más, addig Mari néni és Pityu bá hogy árulhat ily módon húst,füstöltet? Hol van a piacfelügyelő? A nagy antsz? Stb. Nem szeretnék hűtés nélkül húst áprúlni,de más hogy teheti meg?
2014. nov. 21. 05:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!