Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Volt egyetemi tanárom átnézi...

Volt egyetemi tanárom átnézi az üzleti tervünket, ami saját vállalkozásunk elindításához szükséges hitelkérelemhez készült. Hogy ajánljam fel indiszkréten hogy fizetek is neki ezért?

Figyelt kérdés

Szóval nem várom el, hogy szabadidejében ezt olvasgassa, az idő pénz, szóval szívesen fizetek neki, de nem tudom hogy vezessem ezt elő neki, úgy érzem, kicsit erős lenne ezzel előhozakodni. Emailben tartjuk a kapcsolatot, mivel én már külföldön élek.

Volna tippeket, hogyan lehetne ezt úgy megoldani, hogy sem engem, sem őt nem hozom kellemetlen helyzetbe? Eddig történt 2 levélváltás, megkérdeztem vállalja e hogy átnézi, ő visszaírt, hogy nagy örömmel. Tegnap kész lettünk a tervvel és át is küldtük neki.

Ötlet?


2014. nov. 24. 06:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg utána ,mivel tartozol.

Aztán ha nem mind rá semmit, mond neki, hogy örülnél neki, ha elfogadna valami ajándékot érte nagyrabecsülésed értelmében.

2014. nov. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg milyen óradíjjal vállalja. Vállalkozóként muszáj tudnod, hogy milyen költsége lesz bárminek is, amit igénybe veszel. Ez az utólag, mivel tartozom, nekem túl idegenül hangzana.


Ha meg azt mondja, hogy semmi, akkor ne adj neki semmit, hisz vállalkozóként sem adhatsz semmit ingyen senkinek ha talpon akarsz maradni (és neked se fognak).

2014. nov. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!