Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Holland vagy Angol használt...

Holland vagy Angol használt ruha. Melyik a jobb és miért?

Figyelt kérdés
2010. jan. 30. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A hollandok méterjelzése megegyezik a miénkkel, könnyebb méretet választani, viszont nem nagyon hordenek márkás ruhákat. Az angolok márkákban gondolkodnak, így akár dizájnercuccokhoz is hozzájuthatsz fillérekért, viszont általánosságban elég ízléstelenek a ruháik (és valamiért imádják az élénklila színt).
2010. jan. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Angol, méghozzá: Háda Kft. ha neten rákeresel, sok helyen ott vannak, így a hozzád közelebbit meg is találhatod. Akasztós turi, vannak márkásabb ruhák is náluk és vannak olyanok, amiken még rajta az eredeti árcédula. Létezik olyan boltjuk ahol kilóra adják, van ahol darabra :D


Remélem tudtam segíteni!

Ui: a használat előtt azért érdemes kétszer kimosni!

2010. jan. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

16:58-es vagyok

Kicsit benéztem a kérdést!

De ha vállalkozást szeretnél indítani, hozzájuk, ha jól tudom lehet csatlakozni és eléggé sokan szoktak náluk megfordulni, főleg a készletcseréknél :D

2010. jan. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2010. jan. 31. 09:46
 5/6 anonim válasza:
20%

Minek a használt ruha? Ha nincs pénzed a Cora és egyéb hipermarket áruházak utánad hajítják az olcsó, de elfogadható ruhákat.


Használt márkás ruha meg számomra elég gusztustalan.


Ha márkás ruhában kell megjelenni, akkor pénze is van rá az illetőnek. Ha meg nem kell divatbemutatót tartani, akkor miért nem jó az, amit az áruházak kínálnak?

2010. febr. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utolsókám, nem a kérdésre válaszoltál!!!! Eredj máshova ugatni, jó? A kérdést sem értetted, de valószínű nem neked tettem fel! Az általad említett helyeken pedig SILÁNY minőségű ruhákat lehet kapni, kb. egy szezont bírnak ki, továbbá a béna kis haverjaid ugyanabban a szerencsétlen ruházatban mennek veled szemben az utcán!! na csá...

A többieknek továbbra is köszönöm a választ!

2010. febr. 4. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!