Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Büfébe/lángossütőbe az asztalo...

Büfébe/lángossütőbe az asztaloknak kötelező rozsdamentes acélnak lenni, vagy lehet munkalap is?

Figyelt kérdés
Ne mondjátok, hogy menjek el a hatóságokhoz megkérdezni, mert már voltam, csak éppen választ nem kaptam. :S
2010. febr. 1. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem kaptál választ akkor valószínűleg nincs rá szabályozás.
2010. febr. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát ez mindig hatóság függő. Az egyik megyében ezt mondják a másikban mást. Semmire sem tudnak konkrét választ adni. Nem tudom milyen asztalra gondolsz, ha amin a vendégek esznek annak szerintem nem, az ahol az ételt készíted már rozsdamentesnek kell lennie szerintem. Lehet, hogy elfogadják a horganyzottat is, van ahol nem. Akkor derül ki hogy jó e, amikor kijönnek ellenőrizni és belekötnek vagy nem.
2010. febr. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!