Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van nekem 5 db mini cross...

Gazsa90 kérdése:

Van nekem 5 db mini cross motorom, milyen üzletet lehetne ebből ki hozni?

Figyelt kérdés
2014. dec. 28. 13:31
 1/10 anonim ***** válasza:
eladni a csába az egészet. értéktelen vackok.
2014. dec. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
áhhh de miért miből lehet itthon pénzt csinálni? mibőőől ? mondja meg valaki !!
2014. dec. 28. 13:40
 3/10 anonim ***** válasza:
Bármiből. Nézz körül! Megélnek a pékek, a fodrászok, a piackutatók, a mérnökirodák, a földművesek.. Bármiből meg lehet élni, csak jól kell csinálni. A kérdés inkább az, mi az, amit hajlandó is és képes is vagy megtanulni olyan szinten, hogy megélj belőle!
2014. dec. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

miből ?


lángossütő a Balatonon. Mozgó ! a patron tolod a kis kocsidat és kész.

Nem kell az embereknek elmenni sorba állni a napon.

Oda tolod a szájuk elé a fa árnyékába. Ja Még ha 600ft ért adod (mit a többi helyen) akkor is tőled veszik mert meg sem kell mozdulniuk érte. egyébként kb 20ft agy lángos anyagköltsége.


És ha később éheznek meg nem emennek el hanem megvárják még megfordulsz és jössz vissza.


BP palackról működő hűtő létezik BP-ről megy a sütő. ennyi na páá


gondolot : (na egy újjab milliomost csináltam kíváncsi vagyok elég tökös-e hozz-e hozzá hogy megcsinálja vagy csak lusta barom)

2014. dec. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Miből lehet pénzt csinálni?

A mai világban mindenből.

Nem azért dőlt be a kisember vállalkozása,mert amit csinált rossz volt (sose!) hanem mert a konkurencia jobb volt benne

2014. dec. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Lángos sütő ? :D :D 20 egy lángos anyag költsége és az embereknek meg se mozdulniuk érte hát bakker ember kár hogy nem ismerlek hatalmas forma lehetsz.nyára ösze hozom egy kis vad kepingel tiszta nyereség peace :D
2014. dec. 30. 10:35
 7/10 A kérdező kommentje:
jobban utána néztem a dolgoknak hát ez azért nem olyan egyszerű mint egy pofon sok engedély ....... marad külföld :(
2014. dec. 30. 11:58
 8/10 anonim ***** válasza:
mondtam én lusta vagy.
2014. dec. 31. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hát ilyen hozzáállással semmilyet.
2015. jan. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hallottál már a bér gokart ról?


Bér mini cross motor? Ha pl város mellett vagy városban laksz és még egy darab földed is van ahol lehetne egy pályát kialakítani, lehet működne a dolog.Lehetne még quad is mellette. Motoros apukák lehet befizetnék a kicsiket veretni pár körre. Én pl már gondolkoztam ilyen vállalkozáson.

2015. jan. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!