Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Bármilyen címet megadhatok a...

Bármilyen címet megadhatok a vállalkozás indításánál a NAV-nál?

Figyelt kérdés
Gondolom nem baj ha nem a sajátomat adom meg.

2015. jan. 6. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Székhelyet és telephelyet adhatsz meg, ahol van is jogosultságod. Ez cégnél úgy működik, hogy székhelynyilatkozat az ingatlan tulajdonosának aláírásával. E.V. esetén, meg cég esetén is a helyi önkormányzatnál kell bejelenteni a tevékenységet, ami nélkül meg működni sem tudsz, ergo nem tudsz megadni nem valós címet.
2015. jan. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A volt feleségem barátnője a mi címünket adta meg.

Ide nincs bejelentkezve tudtommal. Nélkülem nem is teheti meg.

2015. jan. 7. 08:54
 3/5 anonim ***** válasza:

A tulajdonosok bele egyezése nélkül nem.


Cégbíróságon érdeklődhetsz utána, vagy adhatod be a székhely hozzájárulási nyilatkozat visszavonását, ha pl. feleséged esetleg mégis írt volna neki egy ilyet.

2015. jan. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem. Mondjuk engem nem zavar, ha ebből nem lehet nekem semmilyen problémám.
2015. jan. 7. 09:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha olyan lakcímre jelentette be a vállalkozását, ahol nem tulajdonos, akkor a tulaj írásos hozzájárulására volt szükség, máshogy nem jegyzik be. Ha nektek nincs ilyenről tudomásotok, akkor az aláírás másként került a papírra. Ha viszont így van, engem már csak a "korrekt" eljárás miatt is biztos zavarna, hogy megtörtént. Egy esetleges adóhatósági ellenőrzés, vagy ne adj isten, végrehajtás esetén nálatok fognak csengetni a szervek.
2015. febr. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!