Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hol hírdessem ezt a speciális...

Hol hírdessem ezt a speciális terméket?

Figyelt kérdés

Sziasztok, van egy kis vállalkozásom ami USB alapú kémkedő eszközöket gyárt. Lényegében a vállalkozás én vagyok, én írom a szoftvert, én rakom össze a vázát, én intézem a marketinget és az eladásokat, az ügyfélkommunikációt stb.

Olyan olcsó reklám ötleteket keresek, mint például fórumokon féltékeny pároknak ajánlani. Van valakinek bármilyen más ötlete?

A termék annyit tesz, hogy ha bedugod mondjuk a barátnőd gépébe, akkor rögzít minden billentyűleütést, FB jelszavat, beszélgetéseket. Miután kihúztad, ezeket vissza tudod nézni. A saját gépedbe is bedughatod, a felhasználása szinte korlátlan lehetőséget rejt magában.

Egyáltalán nincs tőkém, a 0-ról kezdem, tehát a fizetett hírdetések még nem jöhetnek szóba. 17 éves vagyok, nincs aktív keresetem, éppen ezért szeretnék egy kis könnyű pénzhez jutni amit majd tovább kamatoztathatok egy nagyobb horderejű vállalkozásban.

Viszont most olyan mintha kiégtem volna, nem jön ötlet, hogy hogyan hírdessem teljesen ingyen a terméket. Valakinek ötlete? :)



2015. febr. 3. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, hogy leírom, de kb 10 éve van szoftveres változat, amit letöltesz, és kész. Nem is látja. Tudom, mert kipróbáltam egy párat. Ebben nem látom a jövőt. De sok sikert.

Ja amúgy Nők lapja fórum, ott vannak féltékeny nők :D

2015. febr. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A termékem előnye éppen az egyszerűségében rejlik, nem kell semmit telepíteni, csak mint egy parazitát, simán rácsatlakoztatod a gépre majd amikor lehetőséged nyílik rá, eltávolítod.

Köszi, ránézek a Nők Lapjára! :D

2015. febr. 4. 12:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Aztan mesz birosagra az illegalis megfigyeles es mindenfele jelszolopashoz kotott csalasok miatt?
2015. febr. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!