Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Vállalkozóként lehet e egyszer...

Vállalkozóként lehet e egyszerre két dologra vállakoznom? Vagy ahoz már Bt vagy Kft kell? Úgy értve hogy egyik mondjuk fodrászat a másik meg egy bolt üzemeltetése lenne.

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. És egyéni vállalkozóként annyit dolgozol, amennyit csak akarsz. Lehetsz délelőtt fordász, délután pedig eladó. (De persze vehetsz fel alkalmazottat is.)
2010. febr. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. De akkor mind a kettő szakmának meg kell lennie ?
2010. febr. 12. 21:41
 3/6 anonim válasza:
100%
csak azt iratathatod be a vállalkozóiba amilyen szakmával rendelkezel, vagy kell egy alkalmazott aki rendelkezik vele és be kell jelenteni
2010. febr. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem. Gondoltam hogy így van csak nem voltam benne biztos. Te érted ezeket a dolgokat vagy ilyesmivel foglalkozol? Mert lenne pár kérdésem ezzel kapcsolatban. Esetleg tudnál még segíteni, akár privátba is ?
2010. febr. 13. 12:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen kérdésed lenne még? Mert ha valami olyat kérdezel, amihez kell az ügyen konkrét ismerete, akkor jobb ha könyvelőt keresel, akivel jobban meg lehet beszélni a konkrét helyzetet. Jobban tud segíteni, mint így. Előbb utóbb meg úgyis kell könyvelőt alkalmaznod....
2010. febr. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen tudom. Csak még keresem a megfelelő könyvelőt. Aztán gondoltam azért felteszem a kérdést.

Végülis a lényeg az lenne, hogy szeretnék egy fodrászüzletet és egy ruha butikot. Én lennék a fodrász a butikos meg anyukám és hogy jönnénk ki olcsobban ha külön külön ki váltanánk a vállalkozást vagy ha csak egyikönk a másik meg alkalmazott lenne. Vagy ahoz hogy én felvegyek alkalmazásba egy ruházati eladót(pl: Anyukámat) Ahoz nekem is meg kell legyen a boltvezetői?

2010. febr. 16. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!