Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen súlyos vétség ha évek...

Milyen súlyos vétség ha évek óta nem csináltam leltárt?

Figyelt kérdés

Saját vállalkozás,saját üzlethelyiség,alkalmazott nincs.

Az utóbbi három évben hanyagoltam a leltárkészítést mert felesleges macerának tartom,én nem akarom tudni,hogy miből mennyi van és attól sem kell félnem,hogy az alkalmazottaim meglopnak.

Rengeteg apró kis árucikk van a boltomban.Mindent hivatalosan szerzek be és mindenről adok számlát,de így is sokkal több áru van a boltomban mint amennyiről a könyvelő szerint leltárt kellene csinálnom.

Aki tud tanácsot adni vagy hasonló helyzetben van az kérem írjon nekem valamilyen választ és majd privátban folytatjuk mert lenné még miről beszélni.



2015. márc. 15. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Jó sz*r könyvelőd van. A leltár értékével csökkented a hasznodat. És kötelező leltárt csinálni, nem akarom, nem akarom.

Ezen marha nagyot bukhatsz ám.


Persze ha most csinálsz leltárt már marha nagy bajban leszel, hiszen, amit nem tavaly vettél, azt már nem rakhatod bele, ha meg ellenőrzés lesz, akkor dől a kártyavár.

Válts egy normális könyvelőre. Bár a sz*rból ő se tud kihúzni...

2015. márc. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A marha nagy baj nálad mit jelent.A korábbi évekre csinálok kamu leltárt,a végösszeg stimmelni fog a többit meg képtelenség visszaellenőrizni.
2015. márc. 15. 23:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Már megint miért a könyvelő a szar? mert kalkulált egy értéket amihez hasonlítani kéne? Egyáltalán nem a könyvelőben van a hiba, pláne ha nincs évek óta leltározás.
2015. márc. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!