Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Netes kereskedők! Mindjárt...

Netes kereskedők! Mindjárt bezár az OLX és Jófogással lesz összeolvadva! Ti hogyan fogadjátok a hírt? Hol fogtok ezek után kereskedni? Jófogás jobb lesz szerintetek?

Figyelt kérdés

2015. márc. 27. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy jobb lenne...a felvásárlás után az Olx-en is elkezdék hamisítani a látogatottsági adatokat.
2015. márc. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ezt nem is hallottam, de kár érte, az olx- en könnyű volt bármire rákeresni
2015. márc. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Meg eladni is könnyű volt!!
2015. márc. 27. 20:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Az olx-en a képek jobbak, meg a kereső. A jófogáson meg a háztól-házig dolog, csomó dolgot adtam és vettem már úgy. OLX-en csak autókat hirdettem de mindig ostoba érdeklődők voltak, szóval OLX nekem nem jött be.
2015. márc. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha megszűnik egy versenytárs, ez soha nem tesz jót a szolgáltatások minőségének. Szóval lehet számítani a jófogás drágulására, eddig ingyenes szolgáltatások fizetéssé válására. Amúgy azzal, hogy vége az értelmetlen marketing-háborúnak a két nagy között, remélhetőleg több pénz fog jutni a fejlesztésre, és használhatóbb oldal lesz a jófogásból...
2015. márc. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én örültem, hogy jófogáson akár aznap kezemben volt amit vettem, az OLX-en meg az 1 Ft-os árverések az agyamra mentek, plusz nincs ingyen szállítása sem, meg nem is igen értem az egész rendszert, nem lehet szűrni sem, adott termékekre rákeresni
2015. márc. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A Jófogáson, mivel a Vatera bevétel terén szinte nulla és ráadásul (egy oldalúan) van agyonszabályozva.
2015. ápr. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sanida válasza:
33%

Bár mi nem szállítunk házhoz, viszont nálunk videóval is hirdethetsz! :)

[link]

2015. ápr. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Isten mentsen, hogy videófelvételt készítsek minden termékemről! Még csak az hiányzik.
2015. ápr. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!