Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen üzletet/szolgáltatást...

Milyen üzletet/szolgáltatást épitenétek egy diákvárosban? (Szeged)

Figyelt kérdés

A célközönség: egyetemisták.


Kocsma/büfé kilőve.



#szolgáltatás #terv #üzlet #vakond #diákváros #ifa féltengely #koituszi transzfesztátor #radikális kuplung
2015. ápr. 11. 04:22
 1/4 anonim ***** válasza:

A cél, hogy eltartsa a vállalkozást, legyen belőle hiány a környéken (ne legyen más hasonló profilú) de azért igény is.


Pl fénymásolás / diplomakötés?

2015. ápr. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem kocsma, büfé, akkor én is fénymásolás/tervnyomtatás, diplomakötés bizniszben indulnék el. Vagy valamilyen sport szolgáltatást.
2015. ápr. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Büfézést körbe jártam, ha legálisan szeretnél csinálni mindent, és nem kiskapuzni, akkor nincs esély arra, hogy profitálj olyan szinten, amiből meg is élj.


Kocsma. - nem egyszerü téma ez sem, ebben látok rációt, de sajnos felépültek ezen belül is a kis bünszervezetek, ha még sikerül is megnyitni.


Volt ismerősöm, aki védelmi pénzt fizetett, amikor nem tudta fizetni, bejött 6-8 faszi és kamuverekedést rendeztek, ezzel az összes vevőt elüldözve.


Fénymásolóüzem. Nem rossz ötlet, csak nem nekem való. Nem látok benne kihivast. Szeretnék olyat csinálni, amit élvezek vagy legalábbis nem tölt el unalom, amikor rá gondolok.


Büfézni lenne a legjobb.

Várok esetleg még egyéb ötleteket.

Köszönöm az eddigieket is!

2015. ápr. 12. 03:34
 4/4 anonim válasza:

Fénymásolószalon dödigvel van...mi évek óta egy normális teaházat hiányolunk.

Régen volt egy a Dugonics tér körül, volt olyan része is, ahol zokniban, babzsákpuffokon üldögélhettél, laza, fiatalos volt. Imádtuk, de egy 5 éve bezárt.

2015. ápr. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!