Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » A vendéglátósok honnan szerzik...

A vendéglátósok honnan szerzik be a 0,33l-es üveges üdítőket? Magánszemély vásárolhat ilyet? Mennyibe kerülnek?

Figyelt kérdés

Véletlenül rápillantottam egy étteremben a pulton egy számlára, ahol az ilyen üdítők voltak feltüntetve, és ha jól láttam, akkor 58ft volt egy coca cola, 62 a pepsi...


Itthonra nagyon szeretnék egy üdítős pultot, minden féléből bele vagy 10-10 üveggel!

Nestea, kóla, fanta több ízben, cappy minden ízben, stb...

Tudom, hogy vigyázni kell az üvegekre mert betétdíjasok és csak rekesszel lehet venni, de hajlandó lennék venni minden féléből 1-1 rekesszel kezdésnek, aztán cserélgetni ami elfogy...


Van erre lehetőség?


Egy bolti 2 literes kóla 250 ft a legnagyobb akcióban is pl, ezek lehet, hogy még olcsóbban is jönnének ki, de ha nem, az sem lenne gond, de nagyon szeretnék itthonra ilyeneket!


Hogyan lehetséges szerezni ilyeneket?


Esetleg beszéljek egy közeli vendéglátóssal, aki többet rendel és átadja nekem egyből egy kisebb felárért?

Vagy inkább szánjak rá egy napot, álljak egész nap az étterem előtt és várjam meg a szállítót és vele beszéljek?


Nekem számla nélkül is teljesen jók lennének ezek, lényeg, hogy legyen.


Szerintem baromi praktikus, nem kell töltögetni, nem kell azt inni amit más kibontott, mindig mindenki választhat a hűtőből bármit.


2015. ápr. 21. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Érdekes mert nekem is pont ez a vágyam :D a konyhában egy hűtő tele üveges coca colaval :D lehet hülyeség de mindig ilyet akarok én is.
2015. ápr. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vannak a nagykerek, ahol csak vállalkozók vásárolnak. Némelyikben kiszolgálnak mezei vevőt is, ha nagyobb tételben vásárol, de ő már nem fogja olyan olcsón kapni az árut, mint a kereskedő.
2015. ápr. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És hol vannak ezek a nagykerek? Pontos cínet tudsz esetleg?
2015. ápr. 21. 10:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem létezik 0,33-as üveges cola. Az dobozos.

Az üveges 0,2 l-es. Nagykerekben lehet venni, de az üveg díja nyilván nem volt benne az általad látott árban, és nettoban volt. Mert nem ennyibe kerülnek. És ez szerződéses ár, tehát mindig innen rendel az adott étterem, és nem kis mennyiségben. Ha bemész az italkereskedésbe, drágább lesz.

2015. ápr. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0,25l a kisüveges. Az árak tuti kedvezményes, nettó árak voltak. Keress rá neten hogy a közeledben hol van ital kis és nagykereskedés, ott kiszolgálnak téged is.
2015. ápr. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!