Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha Kínából veszek neten...

Ha Kínából veszek neten ruhanemüt, cipőt, és itthon eladom szintén a neten, hogyan kell csinálnom, hogy ne üssem meg a bokám? Vámilleték, adó stb?

Figyelt kérdés
Rendeltem már párszor nem kereskedelmi mennyiséget (kb.8-12db) és bár kibontották, de nem történt más. Még nem vagyok vállalkozó. Mire számítsak, mit tegyek, hogy legális legyen a ténykedésem? Egyáltalán ez illegális? Nagyon várom a segítséget!Ja,és ha a kínai eladó nem tud adni számlát?
2010. febr. 23. 01:24
 1/2 anonim válasza:
Amíg ilyen kis mennyiségben rendelsz,problémád nem lehet belőle..
2010. febr. 23. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
bocsi hogy itt kérdezem de az email címeden nem ment. szoval amig 8-12 darabot rendeltél addig milyen plussz költségek voltak? én most akarok 5 párt rendelni sneakersvalue.com -ról és egyáltalán nem tudom hogy mennyibe fog ez kerülni és tényleg megéri-e. (idegen baki költség, vám, stb.) köszi ha válaszolsz! :) sürgős lenne
2011. szept. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!