Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan lehet horgásztavat...

Hogyan lehet horgásztavat csinálni?

Figyelt kérdés
Aki horgásztavat üzemeltet az hogyan hozta létre a tavat? Mennyi pénzbe és időbe kerül? Maszek és egyesületi tavak is érdekelnek hogy melyikkel mi a helyzet hogy működik ez.

2015. máj. 14. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:

"...az hogyan hozta létre a tavat?"


-Ásott egy gödröt.

2015. máj. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem. Nagyon ügyes ember az aki egymaga képes több hektárt felásni olyan mélyen és ha már ennyire az egyszerűség szintjén tartunk akkor gondolom hogy egy locsolócsővel engedte fel vízzel. Nem is kell ide válasz megoldom én egyedül is. Nyilván nem arra gondoltam hogy a "gödör" ami egyébként meder hogyan ásható ki hanem ennek a jogi illetve anyagi háttere érdekelt.
2015. máj. 17. 09:16
 3/3 anonim válasza:

Szia!


Szerintem a horgásztavat a legritkább esetben ássák. Nem hiszem, hogy megérné...


Vagy bányaművelés eredményeképpen keletkezik, vagy patakot duzzasztanak fel.


Persze később lehet, hogy kotornak-bővítenek rajta.


Ez egy szakma. Tanítják:

[link]


Egy érdekes cikk:

[link]

2015. máj. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!