Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Külföldről rendelős egyéni...

Váradi Kitty kérdése:

Külföldről rendelős egyéni vállalkozónak gyorsabb a szállítás?

Figyelt kérdés
Tud valaki valamit erről? Itt olvastam nemrég, de már nem találom a kérdést. :( Előre is köszönöm.

2015. máj. 17. 13:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Alapjába véve nem. Viszont vannakj olyan lehetőségek, amikkkel gyorsítható a folymat az üzleti életben.


Én speciel nem egyéniként, hanem cégként rendeltem anno. Volt több shipping opció, nyilván volt ami drágább is volt azáltal, hogy gyorsabb (pl. FEDEX repülő). Emellett az átutalások beérkezésére sem kell várni már egy idő , vagy x forgalom után, amikor a számlát halaszott átutalásra írja meg az Eladó. Ez utóbbi Eu-n belül működött, tengerntúlon nem.

2015. máj. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!