Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kedves Mindenki! Egyszerű...

Kedves Mindenki! Egyszerű ember vagyok a semmiből felépítettem egy online kereskedelmet. Megy. Nagy az igény a termékekre ezért gondoltam árú készlet növelésre keresek befektetőt. Mit rontok el?

Figyelt kérdés
Mivel kezesség váll. miatt báros vagyok így nem lehet Széchenyi kártyám. Adat és Ötlet vadászok jelentkeztek. Jelzálog fedezet, meg havi 250 ezret akar keresni ha befektet 1,6 milliót. A 30% hozam nem elég? Nem értem. Fedezet árú készlet.Kiírtam egyéni vállalkozó vagyok. Jó a forgalom. Javarészt bankszámlán megy át.Volt hogy találkoztunk, tetszett neki majd felhívott beszáll. Ezután többet nem vette fel.Sokan munka miatt jelentkeztek. Adok én ha van árum. Van aki postázna nekem havi 100 ezerért. Vagy az üzlet fele kellett volna. Van olyan ember aki tényleg befektetne? Aki komolyan gondolja? 8 éve ezt csinálom ne fogom ötlet vadászoknak megtanítani. Köszönöm ha írtok tapasztalatot.
2015. máj. 21. 17:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mi a profil? Mi a te hozzáadott értéked?
2015. máj. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szépség ipar.Emberi haj. Van saját készletem ,üzlet kötők stb. Adózom rendes mérleg . Webáruházak. Fodrászat.
2015. máj. 21. 23:53
 3/15 anonim ***** válasza:
Linkeld az oldalad kérlek. Mire kellene konkrétan a pénz? Most az, hogy tejeszkedésre, az semmit nem jelent.
2015. máj. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Árukészletre mert nem elég ami van. Nagy az igény és nem tudom kiszolgálni.A terjeszkedés addig nem lehlehetséges amíg nincs kéSzlet. Itt ugyan is azonnal kell adni mindent.
2015. máj. 23. 05:41
 5/15 anonim ***** válasza:
Mi a biztosíték a pénzre és a megtérülésre? Miért nem kötsz beszállítói szerződéseket, olyanokat, amikben t+30 napos határidővel fizetsz. Ha olyan jól pörög az üzlet, akkor nem okozhatna ez gondot.
2015. máj. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ahogy az utolsó is írta. Ez online és a hagyományos kereskedelemben már kisebb üzleteknél is így működik nagyon régóta.


Nem kell ehhez befektető. Illetve ha ilyen kéréssel állsz elő, talán épp erre faraghatsz rá, hiszen aki képbe van ezen a téren,az könnyen találhat benned "palimadarat".

2015. máj. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Mert külföldről érkeznek a hajak. És ott nincs beszallitoi szerződés. Azon felül ahhoz hogy ezt jól csináld szakmai és internetes kereskedelemben nagyfokú jártasság kell. Egyszerűnek tűnik de nem az.
2015. máj. 24. 08:17
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem azért kell a befektető mert nem működik. Hanem azért hogy még jobban és még többet tudjunk eladni. Olyan mint a Hada. Turkálók is voltak mindig. Meg is megnyitott és az ő műfajában piac vezető.
2015. máj. 24. 08:20
 9/15 A kérdező kommentje:
A tavalyi mérlegem 13 millió volt. Idén első lezárt negyed év 4 millió. Bankszamlán a fele megy át. Szóval nem a hasára ütök és nem a semmire keresek befektetőt.
2015. máj. 24. 08:24
 10/15 anonim ***** válasza:
Ebben az országban pénzt adni????? Soha!!!!!
2015. máj. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!