Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Megbizható és megéri-e erre...

Megbizható és megéri-e erre az oldalra befizetni és elkezdeni dolgozni itt www.penzkereses.hu?

Figyelt kérdés
Találtam ezt az oldalt ahol viszonylag könnyen pénzhez lehet jutni azonban kell venni egy csomagot ami által elkezdhetem ezt a vállalkozást. Kinek van tapasztalata és milyenek ezzel az oldallal kapcsolatban, megéri, nem átverés?
2015. jún. 1. 17:42
 1/7 A kérdező kommentje:
És Erdélyből lehet ezt csinálni, vagy csak belföldről?
2015. jún. 1. 17:44
 2/7 anonim ***** válasza:

ha ez nem kamu, akkor semmi

belépsz, fizetsz annak egy részét levásárolhatod, gondolom olyan dolgokra amik ingyen se kellettek volna ...

2015. jún. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Most komolyan, szerinted az mennyire reális, hogy gyere, dolgozz nekünk, de előbb azért vedd meg ezt, addig el sem mondjuk, mi lenne a feladat.

Ha még így is lenne, akkor vajon mire alapulna az egész? Akkor miért nem mindenki ilyen oldalakon lóg, és gazdagszik meg?

2015. jún. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy csak trollkodsz és nem komoly a kérdésed.
2015. jún. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A deviza változást kell megjósolni hogy nőni vagy csökkenni fog, olyasmi mint az online fogadás
2015. jún. 1. 18:57
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor feltételezem, hogy megvannak a makroökonómiai ismereteid is ahhoz, hogy ilyeneket meg tudj "jósolni".

A csomagot természetesen meg kell venni, mert ugye abban van a kristálygömb.

Nem hangzik lehúzásnak, egyszerű mágia. Vágj bele.

2015. jún. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Gondolj bele kicsit:

1 év => 365*4perc => összesen 25 óra munka 1 év alatt => havi 130.000 Ft (5.200 Ft-os órabér)"


Belegondoltam! Ez évi 25 órával 62 400Ft-os órabért jelent, de a napi 4 perccel számolva 64 110Ft/óra.


Tehét aki a honlapján már ekkora számítási hibát vét (a 8 éves fiam szúrta ki, hogy nem kerek 25 óráról van szó :) ) az nem fog neked semmit sem megtanítani, főként nem használható módon.


Én is azt tanácsolom, hogy vágj bele, megérdemled a sikert!

2015. jún. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!