Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Katás vagyok jövedelemigazolás...

Katás vagyok jövedelemigazolásra lenne szükségem szeretnék tanácsot kérni?

Figyelt kérdés
A történet lényege elektronikusan ki töltöttem az igazol nyomtatvány befizettem az illetéket megjött a papír de az van rajta, hogy nincs adó tartozásom ez mind rendben van de a bevándorlási hivatalnak jövedelemigazolásra van szüksége. Hiába jelöltem be a jövedelem igazolást mégsem az jött a közjegyzőm szerint, olyan papír kell ami részletesen kimutatja mennyi a havi jövedelmem. Totál össze zavart engem a közjegyző itt görcsölök már órák óta ugyan is Hétfőn mennem kell az összes papírommal a bevándorlási hivatalba...

2015. jún. 12. 15:53
 1/2 A kérdező kommentje:
most komolyan senki nem tudja erre a választ????
2015. jún. 14. 10:26
 2/2 anonim ***** válasza:
Az igazol nyomtatványt nem jól töltötted ki és nem jövedelemigazolást kértél gondolom, hanem nullás igazolást.
2015. dec. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!