Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi kell egy használt bútorbolt...

Mi kell egy használt bútorbolt beindításához? Megéri?

Figyelt kérdés
Olyan bútorboltot szeretnék nyitni, hogy külföldről szerezném az árukat, itthon meg nyitni egy üzletet és eladni. A neten is szeretném őket árulni, és nem csak bútorok lennének, hanem háztartási dolgok is. Tényér, pohár evőeszköz, ilyenek. Még a biciklin is gondolkodom. Ha van valakinek ebben tapasztalata, örülnék ha megosztaná velem, hogy legyen kiinduló pont, hogy merre kell indulni.

2015. jún. 12. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Múltkor olvasgattam, mennyi féle bogár és kukac tud beleköltözni a bútorokba, rágják a fát, és hogy valaki bevitt egy régi bútort és a bogarak tönkre tették a szép parkettáját is. Pl. a kopogóbogár és a szú ilyen. Hát én megfogadtam, hogy soha többé nem veszek használt bútort. Bocsánat ha elkedvetlenítelek ezzel, de ez jutott most eszembe és annak idején mi is vettünk használt kanapét, stb. és akkor ez még meg sem fordult a fejembe, hogy ez milyen veszélyes lehet.
2015. jún. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem vetted el a kedvem, mert nekünk sok régi bútor van otthon, és a rokonságban is, és soha senkinek nem volt rossz tapasztalata. Sajnálom, hogy így érzed
2015. jún. 12. 22:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Olyat érdemes nyitni, amit te magad is vennél, mert lehet összehordani sok szemetet, csak az másnak sem fog ám kelleni.
2015. jún. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!