Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kávéautómata üzemeltetés?

Kávéautómata üzemeltetés?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy nagyon jól jövedelmez. Kérdezném, hogy ez hogyan működik. Milyen engedélyek kellenek hozzá és ezeket hol lehet beszerezni?

És ez nagyjából úgy működik, hogy én megveszem a kávéautómatákat, azt különböző helyeken elhelyezem és azok a cégek ahol vannak az autómaták fizetik a bérleti díjat? Kérem aki tud segítsen, van egy nagyobb örökölt pénzem és ezt beszeretném fektetni.



2015. jún. 17. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Először is az automata még mindig rövid o, nem hosszú. Másodszor meglátásom szerint egyáltalán nem olyan nagy biznisz, ahogy te gondolod. Nem ők fizetnek neked, hogy ott az automata, hanem te fizetsz nekik helypénzt, te töltöd az automatát, te tartod karban, és a bevétel is a tied lesz az igaz, de milliókat ne várj belőle.
2015. jún. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
67%
Ajánlom, hogy keress fel egy könyvelőt, aki tud az ilyesmiben segíteni. Egyébként biztos nem a cég fogja fizetni a bérleti díjat hanem te. Neked kell megvenned a gépet arra engedély stb, gondolom akkor még a vállalkozóit kell kiváltanod és leszervezni, hogy hova rakhatod ki, de biztos, hogy te fizeted a bérletét. Rokon ismerőse ezzel foglalkozik. Vidékről jár Pestre tölteni az automatáit. De úgy hallottam a bevétel töredékéből megvan a benzin, ő is jól keres vele. Annyi, hogy nagyon meg kell nézni, hova érdemes rakni egyet-egyet, forgalmas helyekre, kórházak, egyetemek. stb. Most pl nagy pénz van a tehéntej automatákba is. Mindennap friss tejet adnak csak ahhoz aztán tényleg szükség van tehenekre.
2015. jún. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

automata kihelyezés 2015.01.01 től adóköteles 30 rugó/gép6hely.


Tudom, ilyen cégnél dolgozom!

2015. jún. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Új adókat vezettek be rájuk, majdnem felére csökkent az automaták száma. Biztos nagy üzlet...
2015. jún. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor végülis énnekem bevételem csak az automatába dobált pénzből van?
2015. jún. 20. 19:50
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen.


Másrészt a jól jövedelmez nem azt jelenti, hogy 1-2 automatából meg lehet élni...

2015. jún. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!