Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van jó tippetek saját online...

Van jó tippetek saját online eladói oldalhoz?

Figyelt kérdés

Gondoltam Én is megpróbálkozok vele.ruha ill.kiegészitők,cipőket árulnék.szóval ötletek?Nekem akad néhány de másokéra is kiväncsi vagyok.minden ami ezzel kapcs.eszedbe jut.

Pl.nyissak egy uj számlaszámot?



2015. jún. 22. 05:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Bele se kezdj inkább egy ilyen kérdés után, ha a millimodik akarsz lenni, aki az olcsó kínai cuccok továbbadásán majd megszedi magát...
2015. jún. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem a saját használt dolgaidról van szó, akkor bizony kell új számlaszám az induló vállalkozásod nevére, meg annak a a költségei is, amit meg érdemes előtte nagyjából kikalkulálni, hogy lesz e annyi bevételed, mint a kiadási oldal, ha már ahogy írták is, csak másolnál egy üzleti modellt, ami már így is túltelített.
2015. jún. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

jó tipp?


felejtsd el.

2015. jún. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!