Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » 2010 töl lehetséges egyéni...

2010 töl lehetséges egyéni vállalkozóknak szüneteltetni a vállalkozásukat. Van aki csinálta már?

Figyelt kérdés

Szüneteltetni szeretném, egy jo idre, mert ugy alakult az életem hogy nem tudom folytatni, családi okok végett.

Ügyfélkapun keresztül ha kitöltöm a nyomtatványt, Utánna ahogy olvastam interneten, elvileg kész is van. Attol a perctöl kezdve "szünetel" , és mondjuk utánna szolok a könyvelönek hogy akkor most szünet van, ő akkor gondolom intézi a tb, egészségügy,ado,,stb ügyeket és ezzel kész is?? Kell még ezután tenni valamit??

Külföldre megyek munkát vállalni és ezért akarok választ kapni, mert nem akarok egy aláirás vagy valmai ilyen dolog végett hazarohangálni.

Válaszokat előre is köszönöm!!


2010. márc. 2. 17:02
 1/1 A kérdező kommentje:
+azért szüneteltetni és nem megszüntetni, mert nem tudom még hogy alakul a jövö,..
2010. márc. 2. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!