Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mibe érdemes pénzt fektetni,...

RevlonProf_21 kérdése:

Mibe érdemes pénzt fektetni, gondolkodni szerintetek, belekezdeni?

Figyelt kérdés
Nem feltétlen gondolkodom legális üzleti világban. Fordultam már meg pár dologban, de azok nem bizonyultak hosszú távon kifizetődőnek.

2015. júl. 3. 08:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Bármibe amihez értesz, és úgy gondolod, hogy kifizetődő lenne. Piackutatást, üzleti tervet kell készíteni előtte.

Vagy állampapír (ez a legbiztosabb befektetési forma eddig).

2015. júl. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
Érdekes dolog ez az Állampapír, aminek a lényege hogy az állam jó adó és biztosan megkapod a pénzed kamatostul. És honnan veszi a kamatot? Hát a te zsebedből! :)
2015. júl. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nem legális akkor drog,fegyver, szex ebben van a pénz.

Ha legális akkor cég részvények vagy kötvény.

Ha marha vagy akkor Marika néni tuti biznisze, ha gyáva akkor államkötvény(bár a görögök most szívnak vele).


Tudod a befektetők már a biztos üzletbe - cégbe fektetnének azoknak meg nem kell pénz. Akinek meg pénz kell azoknak meg csak ötlete van. Elég patt helyzet.


Nekem meg ember kellene annyi a munka de nem találok. :)

2015. júl. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 én is hasonlóan vagyok, annyi a munka hogy nincs időm pénzt keresni. :)
2015. júl. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Érdekes dolog ez az Állampapír, aminek a lényege hogy az állam jó adó és biztosan megkapod a pénzed kamatostul. És honnan veszi a kamatot? Hát a te zsebedből! :)"


Ha nem veszel állampapírt nem kell adót fizetned? Ha van 10 millád, amit berakhatsz bankba 3% kamatra, vagy berakhatsz infláció + 3,5%-ra állampapírba, te melyiket választod? Ettől kevesebb vagy több adót fizetsz szerinted?

2015. júl. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!