Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szeretnék egy büfét nyitni....

Szeretnék egy büfét nyitni. Hogyan fogjak hozzá?

Figyelt kérdés
Jövőre vége a sulinak. Szakácsnak tanulok, de ez az éttermi nagy pörgés nekem nem nagyon megy. Ezért gondoltam, hogy jövőre belekezdek egy kevésbé pörgős kis büfé megnyitásába. Egy sima haburgerező, hotdog, gyros stb. Mi kell hozzá? És hogyan kell belekezdeni? Azt tudom, hogy kell helyet bérelni. Ez nyílván való. Emellett rengeteg engedély. De pontosan mire? Leírnátok lépésről, lépésre, hogy kell nekifogni? Előre is köszönöm!

2015. júl. 16. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Piacfelmérést végezz először, hogy mire van igény. Miért fizetnének az emberek és ne táplákozás tudósoktól kérj tanácsot, mert egészséges halért, zöldségért meg kásáért nem fognak fizetni az emberek, azt a disznóólból is tudnak venni.


Leginkább puddingot és jégkrémet szeretnék nagyban enni, jó pénzért és akciósan. Nem baj, ha finom is. Ha úgy le tudod szorítani az árakat a vanília és puncs pudingra literjéért 70 Ft-ra, akkor vevő vagyok rá. Többért ugyanis elő tudom állítani

2015. júl. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen csak az a baj (bár nemtudom), hogy fagyit, jégkrémet télen pl. nem nagyon vesznek. Javíts ki ha tévedek. Köszi a választ.
2015. júl. 16. 23:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Télen meleg teát szeretek inni. Olcsó házileg készített paprikás chipset meg pörköltet szívesen fogyasztok állandóan és ezzel a baráti köröm is így van és fizetnék is érte !
2015. júl. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A helyet neked kell tudnod, emellett:


egyéni vállalkozói, vagy kft.


HACCP:

haccp-tancsado kft


Önkormányzati bejelentés 3.000 Ft

ÁNTSZ, állategészségügyi engedély, ha kell építéshatósági is.


üzemorvosi szerződés, gyártmánylap, anyaghányad kalkuláció, tűz -és érintésvédelem, kémiai kockázatbecslés.


Ha minden megvan nyithatsz, vagy korábban is de csak saját felelősségre.


Büfé áru: Metro, vagy trimex.


és máris beálltál a sorba huszonezredikként...

2015. júl. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!