Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Vállalkozásom kezdéséhez...

Vállalkozásom kezdéséhez erkölcsi bizonyítványt kell kérnem. Mi kerül bele minden rendőrségi ügy? Vagy komolyabbak?

Figyelt kérdés

2015. júl. 28. 09:09
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

??

minden belekerül,nyilván..mivel ez lenne a lényege..

2015. júl. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha lecsuknak, az kerül bele. A letöltendő szabadságvesztés, vagy a felfüggesztett szabadságvesztés, addig, ameddig a felfüggesztés tart, illetve a foglalkozástól, illetve közügyektől való eltiltás. A pénzbüntetés nem, illetve fiatalkorúak esetén gyakran letöltendő szabadságvesztés esetén sem kerül bele az erkölcsibe.
2015. júl. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sziasztok! Sajnos 1 hónapja összetűzésbe kerültem a rendőrséggel, nagy hülyeséget csináltam, nagy értékű mikrofont próbáltam ellopni és rajtakaptak, kihívták a rendőrséget, bekerültem a nyilvántartásba mert lefotóztak és ujjlenyomatmintát is vettek. Ez nagy értékű lopásnak minősül mert az a kis vacak (amiről sosem hittem volna hogy ekkora értékű) 510.000Ft értékűre lett becsülve... 2016 tavaszától külföldre szerettem volna menni dolgozni, így ezt most nem tehetem meg? Ha most, amíg az ügyet csak feldolgozzák csináltatok egy erkölcsit abban 3 hónapig még "tiszta" vagyok igaz?
2015. aug. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!