Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha szeretnék kibérelni és...

Ha szeretnék kibérelni és működtetni egy sörözőt, akkor ahhoz kell valamilyen extra végzettségemnek lenni (pl. boltvezetői vagy ilyesmi)?

Figyelt kérdés
Közgazdasági szakközépben érettségiztem, és vendéglátó szakmenedzseri felsőfokú képesítésem van.
2008. szept. 5. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Nem szeretnélek megbántani,de amiket felsoroltál,sajna nem sok!Elsősorban tapasztalatra van szükséged és sok-sok "megfelelő" ismerősre,ha érted,mire -( kikre) gondolok?
2008. szept. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gyakorlatom van, ilyen helyeken dolgoztam/dolgozom, csak a kérdésemre nem tudom a választ, és talán nem a főnökömet kellene megkérdezni...
2008. szept. 5. 20:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Elnéletileg (középfokú) vendéglátó üzletvezetői végzettség kell vagy egy alkalmazott üzletvezető. De szerintem a te felsőfokú vendéglátó szakmenedzseri végzettséged teljesen megfelel a célnak.

Ha biztosat akarsz tudni, az önkormányztnál meg tudod kérdezni. Ott ahol a működési engedélyeket kiadják.

2008. szept. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hello! csupán az a lényeg hogy bármilyen vendéglátos legyen, tehát akár cukrász, vagy szakács is lehetnél :P hisz ez is vendéglátos. ugyhogy jó lesz... elvileg... persze ha nagyon kötekvös, kérhet a pultos, felszolgállós.. de nincs rá oka így kérdezd meg min alapján
2008. szept. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!