Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van egy millió forintom és...

Van egy millió forintom és szeretnék befektetni. Mibe érdemes belekezdenem, ami jövedelmező lesz?

Figyelt kérdés

2015. aug. 7. 07:43
1 2
 11/12 Meridián1 ***** válasza:

9-es!

Kb. 3-szor nagyobb kereslet van garázsra mit kínálat. Én nem hiszem hogy teremgarázs esetén az lenne az eljárás amit itt kalkulálsz. Másrészt újépítésű házak alatti teremgarázs helyekhez nem sok köze van az önkormányzatnak. De lehet venni sima különálló garázst is egy garázssoron, van lehetőség. Őszintén szólva nem tudom hogy egy lakás kiadásánál mik az adóügyi követelmények, de hogy a többség be sem jelenti az teljesen biztos... :)


És Te mibe fektetnél 1 millió forintot?

2015. aug. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
0%
Add nekem! :D
2015. aug. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!