Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mibe kéne Angliában vagy...

Mibe kéne Angliában vagy máshol külföldön befektetnem ahoz, hogy otthon Magyarországon tudjak élni boldogan hozzá?

Figyelt kérdés

A kérdésben benne van minden

Én Angliában dolgozom barátommal összesen kb 13 ezer fontot bele tudnánk tenni, csak kérdés hogy mibe?

Jó lenne otthon élni hozzá, alkalmanként meg vissza repülni a businesshez.

Fornettin agyaltam de Angliában már nem terjeszkednek, étterem macerás..

Brókerek ne írjanak

Esetleg akinek van valami jó ötlete :)



2015. aug. 15. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
13e font az kicsit tobb, mint 5.5 millio. Ebbol itthon se tudsz semmit elinditani, meg egy trafik berendezese se jon ki ennyibol, az arukeszletet meg nem is emlitettem. Irrealis almaid vannak, hogy oszinte legyek...
2015. aug. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem így működik. Ötlet, meg az anyagi háttér a vállalkozás kb 10%át teszi ki.


5 millióból felfuttatott, jól működő és pénzt termelő vállalkozást nem tudsz megvenni, amire nem kell időt és energiát szánnod.


0 ról való felfuttatás meg nem pénz kérdése, hanem szakértelem és idő függvénye.


Automatizálásban nagy pénzek vannak. gondolj bele, hogy egy robot napi 24 órában tud dolgozni, míg egy ember max 12 ben. robotoknak nem kell pihenőidő, túlórapótlék, csak időszakos karbantartás és/vagy fejlesztés. 5 millából kicsiben ezt már el lehetne kezdeni.

2015. aug. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2en együtt 13.000GBP-t, azaz fejenként 2.8 millát szántok egy olyan üzletre, ami önjáró, és eltart titeket Magyarországon.


Szerinted, ha ez működne, akkor kb mindenki akinek van ma Magyarországon legalább egy közepes autója nem pattintaná azonnal a verdát, hogy 2.8 millát szerezzen és élete maradékában csak éljen a befektetések hozamából? :) Ne hülyéskedj már, adnám el a lakást, költöznék egy 10 millás garzonba, és rögön 4 ilyen üzletet nyitnék :D

2015. aug. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
13 ezer forintból tudsz csinálni egy banán standot az út szélén.
2015. aug. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Hopp elnézést most vettem észre hogy font-ot írtál... elnézést !
2015. aug. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

régi szabály, hogy a gazda szeme hízlalja a jószágot. ha otthagyod a disznódat, megeszik vacsorára, neked meg azt mondják, elvitte a kankó...


dolgozz még kint 10 évet. és utánna a keresett pénzedből simán elleszel nyugdíjjig.


és különbség van a pénz, és a boldogság között. saját tapasztalat: amíg jól menő vállalkozó voltam, nem voltam szabad, a vállalkozásom rabszolgája voltam, mindenből a legjobbat akartam,a legújjabbat. abbahagytuk, egyszerű szem, egyszerű élet, szabad vagyok, ha akarok, kimegyek külföldre, dolgozok egy keveset, majd hazajövök, és élek szabadon.

2015. aug. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Biztosan szürke-gazdaságba fektetném. Tehát nem adózó dologba, vagy valami barátságos csalásba.

Egy részét pedig valami tengeri-trópusi nyaralásra költeném (elég mondjuk egy szebb görög sziget) és ott elgondolkoznék a többin.

2015. aug. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, ha elmész nyaralni biztosan eszedbejut pár dolog nekem is mindig akkor jutnak eszembe a dolgok.
2015. aug. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Bob the builder ***** válasza:
Webshop eseteg csomagszállítás, költöztetés
2015. aug. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!