Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Melyik vallalkozast lehet a...

Melyik vallalkozast lehet a legolcsobban megnyitni?

Figyelt kérdés
Akarhogy is szamolom, mindegyikhez rohadt sok alaptoke kell. Turkalot szeretnek nyitni nagyon regota, de csak a penztargep 150 ezer. Meg meg aru, berendezes, helyberles, kesz rablas. :(
2015. aug. 16. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Olyat ahova nem kell pénztárgép, meg árukészlet, meg berendezés.
2015. aug. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Meg meg aru, berendezes, helyberles, kesz rablas"


mert gondolom te ingyen fogod adni a ruhákat, vagy nagyon közeli áron a beszerzési áradhoz...

2015. aug. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most forgasd ki nyugodtan a leirtakat.
2015. aug. 16. 17:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Webshop? Lelkes amatőr egy egyszerűbb portált 10-20 ezerért összedob neked. Csak találd meg. + ötlet kell.

Nekem az a tapasztalatom, hogy a webshopok nem mennek annyira jól mint egy igazi bolt, viszont jóval kevesebb energiát kell belefektetned.

2015. aug. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt!

Igen, ezen en is gondolkodtam, itt ott utana olvastam es sokan irjak a webshopot. Nem tudja valaki, milyen engedelyekkel jar? Hasznalt ruhat szeretnek arulni, legalabbis nincs jobb otletem egyenlore. Tapasztalokat is szivesen olvasnek!

2015. aug. 16. 21:28
 6/6 anonim ***** válasza:
2015. aug. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!