Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szeretnék vállalkozni, de ne...

Szeretnék vállalkozni, de ne tudom mit érdemes?

Figyelt kérdés

férjem informatikus, de sok mindenhez ért. nekem vidékfejlesztési agrár diplomám van, plusz marketinges okj, és egy gyermekvédelmis bizi.

suli mellet babyszitter voltam. igazából mindenhez van érzékünk, de nem tudjuk mit érdemes a mai világban.


ha Nektek lenne vállalkoznátok mivel foglalkoznátok?


2015. aug. 18. 10:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
Ha nincsen legalább 20 millió kp-d, meg kapcsolataid, valamint valami nagyon extra ötleted, akkor Magyarországon ezt ma felejtsd el. Csak a munka lesz vele, éjjel nappal, a fizetnivaló, a költség, profit meg minimális, (havi pár tízezer forint, vagy leginkább semmi), meg az idegeskedés. Tapasztalatból tudom. Ja, és egy cégtől megszabadulni pedig a rémálom kategória. Ne törd ilyeneken a fejed.
2015. aug. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

3D tervezéssel.


Igen csak jól hoz!

2015. aug. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Az ilyen mérnöki munkákhoz, mint a 3D tervezés és társai, igencsak érteni kell, hogy labdába rúgj vele. Gondolom egyikük se az autocad meg a 3d studio max mestere. A marketinges okj-ból kiindulva. De akkor újra elmondom: ma Magyarországon nem 92-t írunk, amikor még a szarból is dőlt a pénz. Ahhoz, hogy itt labdába rúgj BÁRMIVEL is új belépőként, nagyon ki kell emelkedned valamivel a tömegből. Plusz a kapcsolatok se ártanak. Minden piac 150%-on telített.
2015. aug. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%
Kapcsolati tőke kell. Ha ez nincs, bele se kezdj semmibe. Mo-n ma nem éri meg vállalkozni, csak ha már benne vagy eleve, lehetőleg politikai kapcsolatokkal.
2015. aug. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%

#3


Nem kell profinak lenni benne, még autocad se kell ahhoz hogy pénzt keress vele.

2015. aug. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%
Aha.. ha ez így menne, akkor mindenki ezt csinálná, aki egy kicsit is ért hozzá, vagy látott már ilyet. Nem gondolod?
2015. aug. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
Nézz körbe és vedd észre, miből van hiány, mire volna szükség, amit más még nem csinál vagy rosszul csinálja.
2015. aug. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

van tőkénk ezért szeretnénk befektetni. az hogy okjsom van nem azt jelenti hogy buta vagyok.abban dolgoztam dolgozom és jól keresek vele. a férjem a programozáshoz ért. egy nagyon jó cégnél van, mindegyikünknek van kapcsolata mindenféle irányba.


szüleim is vállalkozók tudom mivel jár.


köszönöm az értelmes választ.

2015. aug. 18. 11:57
 9/11 anonim ***** válasza:
60%
Ha meg ekkora májárek vagytok, akkor minek itt kérdezgetsz?
2015. aug. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%

#6 a főzés tanulható és nem is nehéz, sőt még olcsóbb is ha magadra főzöl. Mégis millióan járnak étterembe nap mint nap.


Ezek után, nem lep meg, hogy egyesek nem látják a fától az erdőt!

2015. aug. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!