Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szeretnénk a párommal panziót...

Szeretnénk a párommal panziót üzemeltetni. De kis segítséggel, hallottunk a pályázati segítségről. Ezt kik igényelhetik?! Ja és nekem van vendéglátói üzletvezető bizim. Remélem nem írtam zavarosan!

Figyelt kérdés
2015. szept. 3. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Bérelt, vagy saját lenne?


Mekkora önerő áll rendelkezésre, mekkora összegre lenen szükség a beruházáshoz és területileg hol lenne?

2015. szept. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajátot szeretnénk. Eger , Miskolc ,Bükk környékén. Önerőről még nem tudok írni. Persze tudjuk az is kell, de meglehet lépni a pályázati dolgot.Esetleg.
2015. szept. 3. 21:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi ugyanebben a térségben (Bükkalja) vendégházban és vendégasztalban gondolkodunk idén többek között, falusi turizmus keretében. A pályázatokhoz önerő kell , mivel jellemzően utófinanszírozásosak ezek, tehát előbb ki kell fizetni az adott ütem számláit, majd utána lehet kérni,a visszatérítést és meg van határozva hogy mire és mennyit lehet költeni, ahogy az önerő mértéke is, pl. egy munkaügyis pályázatnál is, minimum 20% kell, hogy 500 ezer és 2 millió között leehessen kapni támogatást ( ami leginkább minimum egy 100-500 ezer forint önerő meglétét alapból igényli) + fedezetet (ingatlan, bankgarancia) is kérnek.
2015. szept. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm válaszát Norbert! Ha lesz még kérdésem, írok!!!
2015. szept. 5. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!