Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Miért van az hogy itt majdnem...

Miért van az hogy itt majdnem mindenki valamilyen boltot akar nyitni, vagy kocsmát vagy zöldségest?

Figyelt kérdés
2010. márc. 12. 01:04
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja a Webshop-ot elfelejtettem!
2010. márc. 12. 01:05
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Majdnem mindenki? Ez igen erős túlzás. Maximum az felel meg a valóságnak, hogy vannak néhányan.
2010. márc. 12. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%

1. mert szeretnének valamivel foglalkozni és megélni

2. mert azt hisztik, hogy meggazdagodnak belőle, mert a szomszéd is milyen qrva jó autóval jár.

Csak azt nem gondolják, hogy a szomi még mellette, adót csal, vagy drogot terjeszt, vagy egyéb

2010. márc. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
+ azt gondolják nem kell hozzá sok szakértelem
2010. márc. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Én is nyitnék!! de szivem szerint csak azért hogy megéljek belőle !!! Nem vágyom töbre csak hogy magamat el tudjam belőle látni és a legnagyobb úr pedig az hogy ha van egy boltod akkor a magad úra vagy!!!! Engem ez motiválna!! Csak magamnak dolgozok és a többi nem érdekel!!!
2010. márc. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én bankot akarok nyitni
2010. márc. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Az én álmom egy kocsma =)

Nah jó nemteljesen...hanem egy szórakozóhely aminek van italozó része... =)

Nem ilyenl epukkant öregbácsi vígasztaló helyre gondoltam tehát...

És hogy miért? 1.szeretek emberek között mozogni és ott megtehetném

2.vidéken nemsok igazán jó szórakozóhely van a fiataloknak

3.az ilyenből még válság idején is megélt az ember...Mert hiába azért isznak az emberek akármi is van.

4.senki nem szól bele h mit csinálok.

Hát röviden ennyi

2010. márc. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Az első három válaszadóval nem értek egyet.

Éhes és szomjas ember mindig lesz.

Nálunk három kocsma van egy helyen, vígan megélnek.

A zöldségesekről nem is beszélve a piacon, egymás-hegyén hátán.

Nagyon jó kereseti lehetőség, ha te csinálod (nyilván alkalmazottként sz.rért h.gyért dolgoztatnának) csak kell a kezdő tőke, ami nem kevés összeg.

Ha lenne indulom hasonló üzletet nyitnék!

2010. márc. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Van, aki megtud belőle jól élni. Én pl sose nyitnák boltot, mert én az a fajta vagyok, aki nem élne meg belőle :D Nincs üzleti érzékem.
2010. márc. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Mert retardált ország vagyunk, és nem alakultak még ki olyan dolgok mint távmunka vagy szabadúszó bedolgozó, és ami álláshírdetésekbe ez van, az tuti lehúzás, mert másképp nem vállalnák el. Tehát aki nem akar 8-tól 4-ig r0hadni valahol órabérbe és tűrni a főnök hülyeségét, hanem a munkájáért akar pénzt kapni teljesítményarányosan, annak sajnos nincs más út.


Bár én mikor legutoljára néztem ki az ablakon, még a "wepkettőlapkészítés" meg a gipszkarton ment. :D

2010. márc. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!