Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Lakókocsis lángos áruláshoz...

Lakókocsis lángos áruláshoz mik szükségesek?

Figyelt kérdés
Siófokon szeretnék nyitni egy lángosost, lakókocsiból..milyen engedélyek szükségesek hozzá? Kell hozzá valamilyen végzettség, vagy csinálhatom érettségivel is?
2010. márc. 13. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát legfontosabb a pénz. Siófokon területet bérelni nagyon nehéz és drága mulatság. A lakókocsidat is biztonságos helyen kell tárolnod, nehogy feltörjék. Kell vállalkozói igazolvány, önkormányzati engedély, köjál-engedélyek tömkelege. A végzettség nem biztos, hogy szükséges. Siófokon reménytelen -szerintem- belevágni egy ilyen üzletbe, mert teljesen telített a piac.

Nem vagyok szakértő, csak a véleményem írtam le.

2010. márc. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Kell hozzá végzetség.Vagy papiron bejelentesz egy szakembert mig megkapod az engedéjeket.Utána a kutya se kérdezi hogy van -e végzetséged hozzá.Siófok egy kicsit nagy falatnak látszik kezdőként(sok a helypénz)De sok sikert
2010. márc. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!