Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyit lehet keresni egy...

Mennyit lehet keresni egy saját PTC oldallal?

Figyelt kérdés

2015. szept. 19. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Semennyit, ptc oldalak ideje már rég lejárt!
2015. szept. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen, persze lejárt, azért használják tízezrek a künönböző PTC oldalakat.

Légyszíves, ha valamihez nem értesz akkor ne kommentelj, teljesen fölösleges.

2015. szept. 20. 09:49
 3/9 anonim ***** válasza:
21%
Kérdező, ha te annyira értesz hozzá, akkor mi ez a kérdés?
2015. szept. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mutatnál nekem a sok tízezer ember közül egyet aki igazolni tudja a jövedelmét?


Mert egy fórumba be tudom én is írni, hogy havi félmillát keresek, gyere te is regisztrálj be alám, és te is annyit fogsz.


...de ez miért hiszi el bárki is?

2015. szept. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nemrég lehúzta a rolót az Incetria & Clicksia tulaja 7 év után.

[link]

Valószínűleg előbb csődbe mész ennél.

2015. szept. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"Mutatnál nekem a sok tízezer ember közül egyet aki igazolni tudja a jövedelmét?

Mert egy fórumba be tudom én is írni, hogy havi félmillát keresek, gyere te is regisztrálj be alám, és te is annyit fogsz.

...de ez miért hiszi el bárki is?"


Kedves válaszoló.

Nem azt mondtam, hogy az a több tízezer ember keres annyit, hanem azt hogy annyian kattintanak naponta a PTC oldalakon. Az én kérdésem az volt, hogy mennyit kereshetek egy SAJÁT PTC oldallal.

Példának okáért ott van a GoldenClix nevezetű PTC oldal, amelynek több mint 29000 felhasználója van, az ő tulajdonosa valószínűleg milliókat bezsebel.

És visszatérve a kérdésemre (amit ajánlok figyelmedbe újraértelmezni), amiben megkérdeztem, hogyha én venném a fáratságot, hogy beprogramozzak egy weboldalt, akkor azzal mennyi profit jönne be.

Ha nem bírtad értelmezni a kérdésemet, akkor valószínüleg egy okoskodó gyerek vagy, ha pedig felnőtt akkor megmondom az őszintét, sajnállak, hogy csak ennyi ésszel áldott meg a sors. Ha esetleg még szeretnél okoskodni, ne fáradj nem fogok válaszolni. (És még mielőtt elkezdenél megint okoskodni, hogy tudom-e mennyi munka és tudás megcsinálni egy ilyen oldalt, azelőtt elmondom, hogy Webprogramozóként dolgozom, így megtudnám magamnak csinálni az oldalt).

2015. szept. 21. 20:39
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez a biztos milliókat bezsebel beszólásod egyértelművé teszi számomra, hogy nem érted a PTC oldal működését. A pénznek a hirdetésekből kellene jönnie, de nincsenek hirdetők, néhány oldaltól eltekintve. Gyakran az adminok saját reflinkjeiket hirdetik, kifizetnek pár embert, néhányan befektetnek bérelt refekbe, tagságba stb. aztán lelépnek. Vagyis a sok ember nem hoz sok pénzt, hanem inkább fordítva. Nézz utánna a híres magyar ptc, a Hunbux halálának :)
2015. szept. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez nem így megy :)
2015. okt. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Erre a kérdésre nem lehet egyértelműen válaszolni. Az biztos, hogy ha ugyanolyan átlagos ptc oldalt csinálsz mint a többi, akkor a kompetitív piaci versenyben egy idő után nincs profit, mert költség szinten termelnek a cégek. Ez magyarul annyit jelent, hogy nem keresel többet vele mint a minimálbér ha telített a piac, mert minden új belépő a jelenlegi piaci keresletből csíp le egy részt, de nem teremt új terméket, vagy meglévő terméket jobb minőségben. Én inkább saját infó termékben gondolkodnék ha van tőke, ha meg nem, akkor meg valamilyen partnerprogramhoz csatlakoznék, ott jobbak az esélyek mint a ptc piacon.
2015. dec. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!