Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha van egy saját vállalkozásom...

Ha van egy saját vállalkozásom és megvannak a megfelelő embereim a munkára hol kell hírdetni pénzbeli támogatásért? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval maga a kérdés eléggé hülyén lett megfogalmazva de támogatókra lenne szükség ezt hol érdemes hirdetni egyáltalán legális?

2015. szept. 25. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
kickstarter
2015. szept. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ örök hála. :)
2015. szept. 25. 15:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ez nem egészen úgy működik, hogy feldobsz egy hirdetést a netre, aztán hanyatt dőlsz és várod a támogatókat.


Egyáltalán mit szeretnél? Befektetőket, partnereket, akik társulnak a vállalkozásodba, vagy szponzorokat, akik anyagilag támogatnak reklámért cserébe?


Mindenesetre dobj össze egy profi prezentációt, amivel bárkit meggyőzöl arról, hogy érdemes veled dolgozni, hogy NEKIK jó lesz.


Utána ülj le, és agyalj, melyek azok a cégek, esetleg üzletemberek, akiknek profiljába vág a vállalkozásod és profitálhatnak az együttműködésből, azaz lenne esély meggyőzni őket. Ha megvan a lista, keresd meg ezeknek a cégeknek a képviselőit e-mailben, és kérj találkozót.


Onnantól nálad a labda, add el magad.

2015. szept. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kickstarten nem lehet magyaroknak használni, bár ha tévednék nyugodtan javítsatok ki, hallottam, hogy meg lehet kerülni, de nem mélyedtem még ennyire bele, az indiegogo-t használtam már de az nem annyira népszerű mind a kickstarter.
2015. szept. 27. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!