Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Franchise boltnál ki adja a...

Franchise boltnál ki adja a gépeket berendezéseket?

Figyelt kérdés
Ha teljesen új, csupasz üzlethelyiségem van, és csatlakoznék fr. rendszerbe akkor mi a szokás? A fr. adó adja a berendezést, gépeket? Vagy ez változó. Azt tudom, hogy a jogot meg kell venni ami egyéni, de azon felül sok pénz kell hozzá?Hülye kérdés. Nyilván ez is attól függ....ahj
2015. okt. 26. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindent készen kapsz az a cégtől.
2015. okt. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól függ mit tartalmaz a franchise szerződés.


Ha ad, ha nem, akkor nem. Vannak olyan termékek lásd (pl. Fornetti )ami meghatározott termék és gép nélkül nem nagyon menne, de pl már a kínálópult nem része a franchise-nak. És ez csak egy gép része a dolognak, tartalmaz(hat) minimum forgalmat, elszámolási feltételeket, azonos arculatot, stb. amit nem garantál senki és/vagy nem képezi támogatási részét a szerződésnek és magadnak kell megoldani.

2015. okt. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*" ha ad, ad, ha nem, nem."
2015. okt. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Fitnesz termet szeretnék és hát ugye a gépek méreg drágák....erősen hezitálok, nem tudom megéri e. Ha viszont ők állják....mert márkához ragaszkodnak, akkor viszont már nem annyira húzós.
2015. okt. 26. 20:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy a legtöbb esetben a frenchisee állja a gépeket, viszont a szerződés szerintieket köteles megvenni. De szerintem a szerződés kézhetvétele után számolgass hogy mennyibe lenne.
2015. okt. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!