Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egy egyéni vállalkozó, aki...

Egy egyéni vállalkozó, aki segédeket és kőműveseket foglalkoztat építőiparban, kap pénzt az emberek után?

Figyelt kérdés
Mert úgy hallottam nem csak adózni kell az emberek után, de kap is pénzt emberenként a vállalkozó.Mik ezek a pénzek?Miért járnak?Igaz ez egyáltalán? Pontosítsátok válaszaitokat kérlek.Előre is köszönöm.
2015. dec. 13. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Már megint kezded? Párszor már megkérdezted, válaszoltunk is rá - arról nem tehetünk, ha nem érted. Bár állítólag a vállalkozásnak már a 70 %-át tudod...


http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__sajat-vall..


és


http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__sajat-vall..

2015. dec. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem értem miről beszélsz
2015. dec. 14. 07:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nem Te voltál, akkor bocs.

Nem pénzt kap a munkás után, hanem adókedvezményt - de ezeket leírni sok idő lenne, hogy mikor milyent.

Ha egyéni vállalkozó vagy, a könyvelő meg tudja mondani.

2015. dec. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj be a munkaügyibe, felvilágosítanak milyen bér-és járuléktámogatást igényelhetsz, ha kiveszel onnan valakit. 25 év alatti pályakezdőknek van pl. 100% + utiköltség térítés 3 hónapra, tovább foglalkoztatási kötelezettség nélkül, illetve ugyanez még további 6 hónapra, 3 havi tovább foglalkoztatási kötelezettséggel.
2015. dec. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem köszönöm
2015. dec. 14. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!