Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan lehet EU-s pályázatokra...

Hogyan lehet EU-s pályázatokra pályázni?

Figyelt kérdés

Meg szeretném tanulni a mikéntjét, hogy sikeresen én is meg tudjak írni egy pályázatot.

Vannak ilyen tanfolyamok? (Érdemes elvégezni ha van?)

Vagy kellenek ismerősök is ahhoz,hogy nyerni tudjak?



2015. dec. 16. 22:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Kisebbeket meg tudsz tanulni és írni idővel. A nem helyi döntésűekhez már kapcsolatok kellenek.


Elméleti alapon nekem főiskolai BSC.-s képzés van befejezés alatt (terület -és településfejlesztés, megújuló energiaforrások szakirányon) mellette pedig folyamatosan frissítenem kell kredit alapon tanfolyamokkal. 3 éve pedig már másodállásban hivatásszerűen írok pályázatokat.


Ilyen pl a Szent Gergely Népfőiskola tanfolyamai, vagy keresgélj főiskolák, egyetemek felnőttképzései között, sokszor van 180 órás tanfolyam is.


Az ilyen 100 ezrekért 60-80 órás egy hétvégések felejtősek.


Elméleti alapon egy sémára épülnek, a projektciklus menedzsment elemei, maximum jellegükben és a keretükben térnek el.


Más egy Támopos, ESZA-s, vagy VM-es pályázat. Ezekre külön-külön érdemes időt szánni a megismerésre, annak ellenére hogy jól kell tudni meghatározni az indikátorokat, horizontális célokat, és az egésznek illeszkednie kell az operatív programok céljaihoz.


De lehetne vég nélkül sorolni azokat az pályázati elemeket, amiket megtanulsz helyesen alkalmazni és kellenek egy-egy sikeres projekthez.

2015. dec. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem. Nagyon szépen köszönöm a részletes választ!
2015. dec. 17. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!