Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Tudnátok nekem írni olyan...

Stefiadam kérdése:

Tudnátok nekem írni olyan oldalakat ahol leírják egy vállalkozás szabályait. Mivel tudok egy vállalkozást sikeressé tenni?

Figyelt kérdés
Gondolkozok egy saját vállalkozásba.

2016. jan. 3. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Arra nincs tuti bevált recept hogy mitől lesz egy vállalkozás sikeres.

2016. jan. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ilyen értelemben nincsenek szabályok.

Adóügyi, pénzügyi szabályok (inkább előírások) vannak, amelyeket be kell tartani.

Foglalkoztatás, ehhez kapcsolódó adó és pénzügyi terhek (mert saját vállalkozásban Te vagy a dolgozó, TB-vel, jövedelemadóval), beruházással (veszel valami, milyen formában lehet leírni) kapcsolatos szabályok..

Hosszan sorolhatnám.

Aztán, hogy mennyire "kapós" az általad kínált áru, vagy szolgáltatás arra már semmilyen írott anyag nincs, minden az adott helyzettől, időszaktól függ..

2016. jan. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a helyedben ezzel kezdeném:

[link]


Egyébként nem ártana tudni, hogy mihez értesz, általában olyan területen van értelme vállalkozást indítani, amiben van több év, lehetőleg vezetői tapasztalatod, kapcsolataid és rálátásod a piacra, különben abba a 90%-ba fogsz esni, akiknek a vállalkozása nem éli meg az első születésnapját.

2016. jan. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyilván nem ért semmihez, ezért is lenne neki mindegy, hogy mibe kezd :)
2016. jan. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!