Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyibol indithato el egy...

Mennyibol indithato el egy italdiszkont?

Figyelt kérdés
Dec 24. En vettem eszre, hogy nincs otthon tokaji aszu, rohantam a varosba es talaltam egy italdiszkontot. Teruletileg nagy volt, valasztek is volt, de inkabb az olcso italokbol. Ami feltuno volt, hogy az eladok nemsokat tudtak az italokrol, pl siman ajanlottak egy 700 ft-os tokaji feliratu valamit, mert tokaji, mondtam, hogy hulyeskedtek szenteste lesz a csaladdal, min. 3 puttony, de inkabb 5 aztan hoztak hatulrol, amit meg is vettem, de ami feltunt, hogy sokan voltak benn nagyon. Gondolom jol megy nagyon semmi szaktudassal.

2016. jan. 9. 13:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Milliós az árúkészlet, mert hogy olcson betudja szerezni raklap mennyisegekben kell vasarolni es kell hogy legyen valasztek..!

Aztan kell egy nagy hely, es az alkalmazottak havi koltsegei ... Osszetett dolog ez!

2016. jan. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!