Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek mennyire jönne be...

Szerintetek mennyire jönne be ez az ötlet?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

17 éves fiú vagyok. Kapni fogok a banktól néhány év múlva 5 milliót. Dolgozni alkalmazottként egyáltalán nem akarok..

Arra gondoltam,hogy veszek belőle egy házat ami felújításra szorul. Értek valamennyire a kőműves munkákhoz,festés,vakolás,glettelés,csiszolás,hőszigetelés,burkolás,vízvezeték beépítés stb.. Az ács munkákhoz viszont egyáltalán nem értek. Szóval megveszem a házat x összegből,és nekiállok felújítani ami ugye nekem csak anyagköltség,meg persze a saját munkaidőm de legalább nem áll mögöttem egy főnök és nem sz*pat havi 70-100 ezerért.. Informatikához értek valamennyire,egy honlapot össze tudok rakni,ahol tudom ugye reklámozni a munkáimat.


Szerintetek mennyire életképes ez az ötlet? Szóval azt a pénzt én mindenképp valami ilyesmibe szeretném fektetni,még ha esetleg elbukom is.



2016. jan. 10. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Most az a lényeg, hogy venni akarsz egy házat belőle? Oké, hajrá, bár 5milla valószínűleg kevés lesz rá.
2016. jan. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
5 millából nem veszel értelmes házat. Vagy ha igen az olyan helyen lesz, hogy hiába öltél bele még 5-öt mire normálisan fog kinézni kutya nem fogja 10-ért sem megvenni.
2016. jan. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szóval jól értem kapsz 5 milkó körüli összeget . Ez oké . De az üzletbe fektetni és kockáztatni a felesleget érdemes nem a teljes vagyont . Mivel fiatal vagy tanácsadásra sem érdemes menned ,azért is (a semmiért) fizetsz . Tőzsde egyéb spekulációk csapdák . Azt vedd meg majd ami pillanatnyilag kell szükséges , utazz ha kedved lesz . A hobbit gyakorold és képezd magad , szakmában és nyelvek területén . Rokonnak se adj kölcsönt papírok nélkül pláne havernak ( max 10 ezer Ft-ig ami nem vészes ). Azok hiénák és tré alakok . Macákra se költsd el , találnak mindig aki támogassa őket .
2016. jan. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!