Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Induló céghez cégtársat hol...

Induló céghez cégtársat hol érdemes keresni?

Figyelt kérdés

Ismerősi körben sajnos nincs akit a téma érdekelné és mondjuk felesben be is szállna.

A beszálló nem is a pénz miatt fontos, hanem, hogy neki is érdeke legyen dolgozni a cégben, nem csak néha bejárni és ha nagyon muszáj akkor pár papírt odébb tenni.

Egyedül nem birnám elkezdeni, viszont ha felveszek vkit akiben nincs benne a lelkesedés azzal sem megyek sokra.


2016. jan. 18. 12:02
 1/9 A kérdező kommentje:

Tehát nem tőkeerős társ kell elsősorban, hanem egy lelkes emberke, aki legalább annyit beáldoz az idejéből mint én, főleg az elején.

Hozzáállásában nem olyan mint az átlag magyar dolgozó, hogy 8-16-ig ímmel ámmal dolgozik :D

2016. jan. 18. 12:04
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem értek semmihez és pénzem sincs, de lelkesedésem van :-) Akkor jó leszek?:D


Félretéve a viccet: azért nem árt, ha az a valaki ért is ahhoz, amit csinálnia kell - de mivel azt nem árultad el, milyen szakirányú embert keresel, így hogy a csudába segítsünk?

2016. jan. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Szinte elég :D

Egyébként műszaki területre keresek, tehát nem árt ha ért az illető egy keveset az informatikához meg a barkácsoláshoz. És nem azért ért mert rá volt kényszerítve hanem mert érdeklik az ilyen jellegű feladatok, témák.

2016. jan. 18. 13:19
 4/9 anonim ***** válasza:

Engem érdekelne, némi pénzem is van, barkácsolni tudok

(házmesteri feladatok alapszintű ellátását értem ezen) az informatikához pedig átlagos felhasználói szinten értek.

2016. jan. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Egyébként műszaki területre keresek"


- na ugye? Én máris kiestem (2-es) - hiába van lelkesedésem, mert nem vagyok egy műszaki zseni :-)

2016. jan. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Túl nagy kezdőtőkére igazából nem is lenne szükség mert vagy sikerül beindítani szinte 0-ról vagy nem. Még arra is gondoltam h bt-ként v egyéni vállalkozóként kellene indítani először.

Nem tudom 2 tulajjal mi lenne a megfelelő megoldás.

Nekem van egyéni vállalkozóim.

2016. jan. 18. 15:59
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
De még mindig nem derült ki, hogy mi a jó búbánatos tejfölös pic****sát akarsz!
2016. jan. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz később problémát, akkor egyedül elindítod a vállakozást, és felveszel egy alkalmazottat. Írtad, hogy úgy sem a tőke a lényeg. Egy alkalmazott meg egy esetben lesz lelkes: ha megfizeted. Ez ilyen egyszerű.

Ha nem vagy képes elkezdeni egyedül, akkor egy belecsöppent "valakivel" sem fogod tudni. Ebben az esetben keress egy tanácsadót, vagy mentort. Sokan vannak, akik segítenek startup vállakozást beindítani.

2016. febr. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet. utánnajárok ennek a tanácsadói dolognak.
2016. márc. 1. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!