Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Induló KATA-s egyéni vállalkoz...

Induló KATA-s egyéni vállalkozóként kell beadni EGYKE nyomtatvány?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy a Webes ügysegéden le kell adni a bejelentkezést, a 16T101E, a 16T1041 nyomtatványt a NAVnak, illetve be kell jelentkezni a helyi önkormányzat, és iparkamara hatálya alá. Ezen kívül kell bármi mást pl. EGYKE nyomtatvány beadni?

#egyke #NAV EV
2016. jan. 25. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Tavaly indult KATA-s vállalkozóként mondom, hogy legyen könyvelőd, legalább az elején...
2016. jan. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már vártam az első ilyen választ, sosem értem, hogy ezen az oldalon valaki feltesz egy könyveléssel kapcsolatos egyszerű eldöntendő kérdést, arra egy éppen ezt olvasó könyvelő, miért nem válaszol igennel vagy nemmel... A válasz mindig kérdezd meg a könyvelőd, miért ne akarhatnám tudni a kérdésemre a választ? Ettől függetlenül köszönöm a tanácsot, de ha esetleg erre vetődik egy könyvelő megválaszolhatná a kérdésemet
2016. jan. 28. 11:48
 3/3 anonim válasza:

Hívd fel a NAV-ot.


Szerinted a könyvelő ingyen dolgozik?


Üdv,

egy könyvelő

2016. ápr. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!