Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mit gondoltok egy ilyen...

Mit gondoltok egy ilyen vallalkozasrol?

Figyelt kérdés
Eleinte csak Pesten, majd mas varosokban is. Vasarolni kisebb 20-25 nm es lakasokat realis aron, amik azert meg egy embernek is eleg kicsik valljuk be oszinten. Na szoval jobb lakokozossegu hazakban venni. Majd! Berendezni irodanak! De nem akarmilyennek ez a lenyeg, hanem olyannak, ami abszolut biztonsagot tud nyujtani pl ekszerbecsusoknek pl raktarozasra, haverom mostr vett egy biztonsagi ajtot, 300K volt maga az ajto, szin fem, vascsovek behuzva a falba, igy kidonteni is minimum 2 ora... Es a lakasonbentre felszerelni szefeket, befurni oket, amik elmozdithatatlanok. A csoport mondom becsusok,penzvaltok, ekszereszek, akik itt biztonsagban tudnak tarolni a portekejukat es az adminisztracios kotelezettsegeiket. A minimum berleti ido 1 ev lenne, alatta nem es a koklerek kiszurese vegett egy 10 ezer forintos elozetes regisztacio kene, az adatbazisba keruleshez, aztan lehetne csak megtekinteni az ingatlanokat, inkabb cegeknek, maganszemelyeknek csak, ha vegzettseget fel tud mutatni, ami hiteles. Pl becsus, penzvaslto, ekszeresz....

2016. febr. 5. 08:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem te lennél vele az első.

Van már ilyen, csak mellék szolgáltatásként nyújtják egyéb biztonságtechnikai szolgáltatás mellé.

Önmagában nem elég.

2016. febr. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Peky már megint ötletelsz!?
2016. febr. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Baromság.


1. Sok váltó,becsüs,ékszerész,... már rendelkezik tárolóhellyel.

2. Ha olyan értékű az árúja,akkor bérel egy bankban széfet,nem pedig egy noname magán céggel üzletel.

3. Honnan lesz induló tőkéd? 100 M forintok?

4. Miért fizessek neked,mikor ennyi erővel magamnak is csinálhatok egy biztonsági szobát/lakást?

2016. febr. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

20 nm nem lakás, hanem szoba.

Ahhoz, hogy bejöjjön az ára belátható időn belül, magas bérleti díj kell. Jobban jár egy banki széffel...

2016. febr. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%

pénzválto meg ékszerbolt fönt az 5 emeleten :D


Inakbb vegyel lakásokat azt add ki. De ha már ilyen nagyba gondolkozol hogy nem csak egyet akor vegyel egy telket valmi jobb helyen azt rak rá 6 lakást. De ehez kell egy 80-100 millió de akor havi szinten megvan 600 ezer forintod. Azert sokan félévig dolgoznak...


Ennyi szerintem ha nincs rá biztos piacod akor bukta.

2016. febr. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
2es, honnan tudtad, hogy en vagyok? Mar eleg regen anonimkent vagyok fenn. Ennyire csak engem mozgat ez a tema, hogy ram ismertel?:D
2016. febr. 5. 10:47
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Hiába van ott szuperajtó, az ott lévő válaszfalat ki lehet bontani 2 perc alatt..
2016. febr. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
44%

"honnan tudtad, hogy en vagyok?"

Semmi extra, az NSA-nak dolgozom, az Echelon programban!

2016. febr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
45%

"10 ezer forintos elozetes regisztacio kene"


Szakállas trükk :-)

2016. febr. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!