Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek megéri hentesműhel...

Szerintetek megéri hentesműhelyt nyitni? Érdemes ilyen vállalkozásban gondolkodni?

Figyelt kérdés
Kitanulnám a hentes szakmát, és arra gondoltam, hogy kialakítanék otthon egy kis hentesműhelyt, ahol füstöltárut, és egyéb húskészítményeket csinálnék. Később majd szeretnék saját húsboltot nyitni. Szerintetek megéri ezzel foglalkozni? Mennyire lehet ebből megélni?

2016. febr. 5. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
A falunkban tavaly nyitott egy hentes húsboltot saját üzlethelyiségben és bejött neki. 1500-an élnek a faluban és eddig nem volt hentes. A saját cuccát is árulja, de a zömét úgy hozatja feldolgozóktól. A CBA árai fölött van 10-20%-al, és mégis megy neki, mondjuk a legközelebbi város 15 km. Fontos, hogy olyan helyen nyissál ahol nincs konkurencia.
2016. febr. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Sziasztok!

Én is ebben, gondolkodom!Kisebb húsboltot, szeretnék nyitni a községben 1400fő lakosú,igaz lehet nálunk húst kapni a COOP boltban,de csak megrendelésre,és csak 1 héten egyszer.Kicsit félek belevágni,mert nem kevés pénzbe lenne! Nem tudom,hogy bejönne e? Attila

2016. febr. 8. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
60%
1-es vagyok. A hentesünk is elég sokat költött a boltjára csempézések, klíma, hűtők stb. Ebben a faluban sehol nem lehetett húst venni csak felvágottakat, kolbászt a kisboltokban aranyáron. Itt sok külföldi lakik valamint sok olyan ember akik naponta járnak Ausztriába dolgozni és az ő feleségeik a faluban vásárolnak , ezért talán nagyobb a vásárlóerő, mint egy átlagos faluban. A szomszéd, hasonló népességű és adottságú faluban van egy ABC, ahol vannak csomagolt húsok és frisset is tartanak hétvégente, ott mondjuk már ketten is próbálkoztak húsbolttal az elmúlt években és mindegyik bezárt, igaz ők bérelték az üzletet. Nem tudom, hogy egy ABC/Coop mellett érdemes lenne-e.
2016. febr. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!