Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egy saját vállalkozásban...

Egy saját vállalkozásban gondolkozok csak nem tudom milyen irányban induljak el. Bármire vevő vagyok amit kb 40 millió forintból már el lehet indítani. Miben lenne érdemes gondolkodni?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre köszönöm mindenkitől!

2016. febr. 6. 12:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%
Pff, egyeseknek csak megszületni volt nehéz. :D
2016. febr. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem egészen...sok időmbe és munkámba került ekkora pénzt félretenni de szeretnék egy jólmenő vállalkozásba kezdeni.
2016. febr. 6. 12:59
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Vegyél összetört luxusautókat és add el alkatrésznek a neten külföldre. Ebay.
2016. febr. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%

Olyanba amihez van végzettséged, tapasztalatod, megfelelő kapcsolati rendszered.



Hiába írom, hogy írj android appot, ha analfabéta vagy a számítógépekhez és nem ismersz 1 épeszű programozót se.

2016. febr. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
Kereskedelembe! Ekkora tokebol mar tudsz raktarkeszletet halmozni, igy olcsobban adni a dolgokat! A telephelyen lehetnek reklamtablak amik mellekjovedelmet hoznak! Ebbol a tokebol mar szepen lehetjatszani es ugy beforgatni, hogy ha pl egy vevod sem lenne egesz honapban akkor is hozzon 100-300 ezer forintot a hely maga! Ha gondolod irj privatot.
2016. febr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%
40 millióból 6-8 lakást tudsz venni vidéki nagyvárosokban, havi 3-400 ezred meglehet bérbeadásból még vállalkozói sem kell hozzá és nincs annyi nyűgöd, mint egy kereskedelmi, vagy bármilyen vállalkozással, amire nincs rálásátod -ergo ott vernek át, ahol tudnak - , vagy kapcsolati tőkéd -ergo ne tudsz jó pozíciókat fogni - , esetleg reális piac ismerted -ergo feleslegesen dobálsz ki pénzt marketingre, vagy fektetsz olyan áruba ami nem pörög- és másokra hallgatva fektetsz be ennyit.
2016. febr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%

Ennyi pénz állampapírban is szemmel látható kamatot termelne. Nincs is vele annyi kockázat. Tudom, hogy alacsonyak a kamatok, de nem is most kell 10 évre lekötni. Van 1 éves is.


Amúgy gratulálok! Ügyes vagy, hogy ennyi pénzt össze tudtál gyűjteni! Jó ilyen "történetekről" olvasni! A kis gyertyaláng a többieknek! Azt el szabad árulni, mennyi idő alatt vagy hány éves korodra sikerült ez? És hogy nőről vagy férfiről van szó? És ha nem titkos, hogyan sikerült ez? Nem konkrétumokra gondolok, csak általánosságban. Tanulhatnánk belőle. Köszönöm a többiek nevében is. :)

2016. febr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Kb 8 évembe telt és most vagyok 35 éves. Személyi testőrként dolgoztam egynagyon jól jövedelmező embernek csak több nyelvvizsgára volt szükségem ,hogy minnél több helyen alkalmazzanak. Ilyen állásra nagyon fontos a fizikum is ezért sportnak a birkózást amiből több pénzszerzős versenyre is eljártam , valamint elvégeztem tanfolyamot és nemzetközi bíró lettem sz3mélyi testőr mellett és kimaradó szabadnapjaimon is tudtam 150.000-200.000 ft között keresni....lényeg3ben ennyi , ha részletek is érdekelnek nyugodtan írj.
2016. febr. 6. 21:54
 9/17 anonim ***** válasza:
81%

"Ennyi pénz állampapírban is szemmel látható kamatot termelne. Nincs is vele annyi kockázat."


Nyilván az a cél, hogy ennél többet hozzon a kockázatot és a befektetett munkát tekintve. Az állampapírt, ha TBSZ-re veszed, kb 117 ezer forintot fizet havonta. Vállalkozással azért ennél sokkal többet ki lehet hozni a pénzből.

2016. febr. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%
na végre valaki, akit lehet mutogatni, amikor megy itt a rinyálás, hogy sok pénze csak annak lesz, aki kizsákmányolja az alkalmazottait... jó lenne minél több pozitív példa arra, hogy nemcsak a vérszívónak meg a politikusnak sikerül
2016. febr. 7. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!